Tesco půjčka

půjčka

Máte finanční problémy a rádi byste se jich zbavili? Již nějakou dobu nabízí společnost Tesco i finanční služby. V případě Tesco půjčky si můžete vypůjčit až 500 tisíc Kč, a to na cokoliv a dokonce bez ručitele. Tesco půjčku si můžete sjednat prostřednictvím internetu z pohodlí domova nebo v průběhu vašich nákupů v obchodech Tesco.

Co se týče poplatků, tak neplatíte nic ani za vyřízení půjčky, ani vedení či předčasné splacení. Pokud zvolíte doplňkové služby, jako je pojištění, odložení splátek či změnu výši splátek, můžete půjčku splácet opravdu naprosto bez obav.

Jaké jsou výhody Tesco půjčky?

Jak jsme již zmínili, tak půjčku si můžete vyřídit ihned při nákupu. Půjčit si můžete od 30 tisíc do 500 tisíc Kč. Celé vyřízení půjčky je velmi snadné a probíhá přímo na stánku finančních služeb v každé větší prodejně Tesco. Vyplnění žádosti o půjčku vám zabere pouhých pár minut, pokud se vám však nechce zařizovat půjčku v prodejně, máte možnost vyplnit speciální kontaktní formulář, online formulář nebo zavolat na bezplatnou zákaznickou linku.

Další výhodou je fakt, že peníze získáte opravdu rychle, a to do 48 hodin od schválení žádosti, poté s nimi mžete nakládat tak, jak sami uznáte za vhodné, jedná se o půjčku na cokoliv.

Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od rozmezí 12 až 96 měsíců. Tesco půjčka poskytuje rovněž garanci týkající se splátky, kterou budete každý měsíc splácet – je neměnná a předem dohodnutá již při schválení půjčky.

Společnost Tesco navázala v oblasti finančních služeb spolupráci se společností Home Credit, výhodou této spolupráce je 51 denní bezúročné období, které v případě schválení půjčky získáte. To znamená, že pokud zaplatíte všechny splátky do tohoto termínu, neplatíte žádné úroky.

Pokud by vám tato půjčka nevyhovovala, podívejte se na inzerci půjček, kde naleznete ty nejlepší půjčky na trhu. V případě, že vám dluhy přerostly přes hlavu, využijte služeb oddlužení a zbavte se dluhů už nadobro.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *