Tesco půjčka a její podmínky

mince

V dnešní době je na finančním trhu mnoho druhů půjček od různých společností, ať už bankovních či nebankovních. Pokud potřebujete půjčit finanční prostředky v rozmezí od 20 tisíc do 500 tisíc Kč, není nic jednoduššího, než si půjčku vyřídit z pohodlí domova, popřípadě zcela jednoduše při nákupu v oblíbeném supermarketu, hypermarketu či obchodním domě Tesco u stánku finančních služeb.

Tesco vám půjčí na cokoliv a bez ručitele, klienti neplatí poplatky ani za vyřízení, vedení či předčasné splacení. Spolu s půjčkou je možno si zřídit další doplňkové služby, jako je např. pojištění, odložení či změna výše splátek.

Půjčku si vyřídíte buď přímo během pár minut při nákupu v Tescu či z pohodlí vlastního domova přes internet. Úvěr od společnosti Tesco je bez poplatku za vyřízení, vedení, ale i předčasné splacení. Díky doplňkovým službám mohou klienti tuto půjčku splácet bez obav.

Každá půjčka je zodpovědným způsobem schvalována, aby byla poskytnuta právě těm žadatelům, u kterých je z jejich pohledu předpoklad, že budou půjčku schopni splácet bez velkých omezení rodinného rozpočtu. Hotovostní půjčku je, jak již bylo uvedeno, možno kdykoliv splatit či zažádat o odložení pravidelné splátky či změnu její výše.

Společnost Tesco se stará o to, aby byli klienti schopni svou půjčku co nejbezpečněji a nejpohodlněji splácet. U této půjčky je však možno pravidelnou splátku odložit, za každých 12 měsíců trvání smlouvy má klient nárok na odložení jedné splátky. Splátky je možno odložit po řádném zaplacení šesti pravidelných měsíčních splátek a po splnění dalších stanovených podmínek.

Možnost odložení splátek je však možná pouze u těch smluv, u kterých byla uzavřena dohoda o službě Odložené splátky. Tato služba je zpoplatněna 35 Kč/měsíc a tento poplatek je součástí měsíční splátky. V průběhu odložených splátek tak klient nemusí splátky platit a poskytnutá půjčka se během této doby neúročí. Pokud klient možnost odložení splátek využije, o další odložení může zažádat až po zaplacení dalších šesti pravidelných splátek.

Společnost Tesco se rovněž stará o to, aby byli klienti schopni splácet půjčku co nejpohodlněji a nejbezpečněji, proto nabízí možnost změnit svou pravidelnou splátku. Po řádném zaplacení čtyř měsíčních splátek a po splnění dalších stanovených podmínek je možno výši splátky snížit nebo naopak zvýšit. O tuto změnu je možno zažádat taktéž telefonicky.

Změna výše splátky je možná pouze u smluv, u kterých je uzavřena dohoda o možnosti změny výše a počtu splátek. Stejně jako v případě Odložených půjček, je tato služba zpoplatněna 35 Kč/měsíc a tento poplatek je součástí měsíční splátky. Tuto službu je možno kdykoliv zrušit.

Splátku je možno změnit nanejvýš třikrát za dobu trvání smlouvy a vždy nejdříve po 12 měsících od předešlé změny. Celkový počet splátek nebude vyšší než 99. Přijetí žádosti o změny splátek jsou klientovi potvrzeny zasláním nového splátkového kalendáře.

Další možností doplňkových služeb je uzavření pojištění. Tato služba zajišťuje klientovi větší komfort a jistotu v případě náhlých negativních životních událostí, mezi které můžeme zařadit například dlouhodobou pracovní neschopnost či ztrátu zaměstnání, ukončení podnikání či úmrtí. Pokud se tedy klient bude nacházet v nepříznivém životním období, pojišťovna uhradí každý měsíc splátku, popř. vyplatí jednorázově plnění ve výši nesplaceného úvěru.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

  • Věk nad 18 let
  • Žít a být zaměstnán, podnikat popř. pobírat důchod na území České republiky
  • Vlastnit platný doklad totožnosti

Jaké jsou výhody půjčky?

  • Půjčka až do výše 500 tisíc Kč bez ručitele
  • Je určena i těm, kteří pobírají důchod
  • Možnost bezplatného předčasného splacení
  • Bonusové body na Tesco ClubCard
  • Volitelné způsoby žádosti o půjčku

Jaké jsou naopak nevýhody?

  • Vysoké RPSN, které začíná na 16,3 %
  • Nejkratší doba splatnosti 36 měsíců
5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *