SMS půjčky

sms-pujcka

SMS půjčka je moderní způsob, jak si rychle půjčit peníze bez nutnosti někam docházet. O tuto půjčku si zažádáte online, nebo prostřednictvím sms zprávy. SMS půjčky nabízí v České republice spousta firem. Nejobvyklejší půjčované částky jsou několik tisíc až několik desítek tisíc. Každá společnost si určuje minimální výši půjčky, většinou je to suma od 500 do 1000 Kč. Některé společnosti poskytují první půjčku zdarma.

Jak funguje vyřízení SMS půjčky?

Většinou je potřeba se u dané společnosti přes internet zaregistrovat, zadáte svoje údaje, pokud po vás chtějí doklad totožnosti, stačí ho naskenovat a poslat emailem, nebo vložit přímo do formuláře. Po registraci si můžete zažádat o půjčku, někdy je to možné i pomocí SMS zprávy.

Při registraci uvedete své telefonní číslo, přes které budete o SMS půjčku žádat, uvedete také své číslo bankovního účtu, nebo adresu, na kterou vám má být doručena složenka.

Pokud žádáte o půjčku pomocí SMS, je potřeba dodržet specifickou formu SMS, aby vše proběhlo v pořádku. Některé společnosti dovolují žádat o půjčku prostřednictvím SMS zprávy až při druhém úvěru.

Výhody sms půjčky

Výhoda spočívá především v tom, že pokud jste již registrovaní a máte schválenou možnost úvěru pomocí SMS zprávy, je to rychlý způsob, jak se dostat k úvěru, ať jste kdekoliv. Nemusíte mít přístup k internetu, můžete být třeba v zahraničí, stačí poslat SMS zprávu a brzy máte peníze na účtu.

Společnosti obvykle nevyžadují žádný doklad potvrzující váš příjem, o půjčku tedy může zažádat téměř každý.

Po schválení vám přijde zpráva na vás mobilní telefon a při odeslání peněz na účet vám taktéž přijde zpráva s informací, že peníze byly odeslány a jaká suma. Peníze žadatel obvykle obdrží do následujícího pracovního dne po schválení žádosti o půjčku. Pokud potřebujete prodloužit dobu splatnosti, je to možné, ale půjčka se vám prodraží, protože firmy si účtují sankce.

Občas si poskytovatelé půjček ověřují identitu žadatele pomocí 1 Kč, kterou žadatel musí zaslat na uvedený účet. SMS půjčka bez 1 Kč se tak jmenuje proto, že toto ověření nevyžaduje. Získání peněz je tak rychlejší a jednodušší.

Jestli máte záznam v registru dlužníků, nejspíš už vám nikdo peníze půjčit nechce, i tak některé firmy půjčují takovým klientům peníze právě prostřednictvím SMS půjčky.

sms-pujcka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *