Sloučení půjček

peníze

Splácíte několik půjček najednou? Využijte možnosti sloučení půjček, díky kterému můžete ušetřit tisíce korun měsíčně na splátkách. Díky možnosti sloučení půjček máte možnost snížit své měsíční splátky, ale dokonce i snížit počet splátek.

Pakliže využijete možnost sloučení půjček, máte tak dokonce možnost získání lepšího přehledu o vašich financích, protože nebudete splácet několik půjček najednou, nýbrž jednu jedinou půjčku. Sloučení půjček nabízí jak banky, tak i nebankovní instituce. Můžete si v případě sloučení půjček sloučit dokonce osm půjček, kreditních karet a kontokorentů.

V případě sloučení půjček spojíte všechny půjčky do jedné jediné. Nemusíte tak již své závazky splácet více bankovním či nebankovním institucím najednou ale budete splácet pouze jednu jedinou půjčku jedné jediné společnosti podle vašeho výběru. Díky sloučení půjček můžete sloučit například i pět různých produktů, čím více půjček sloučíte do jedné, tím více také ušetříte, a to dokonce i v řádu několika tisíc korun měsíčně.

Výhody sloučení půjček

Asi největší výhodou je značná finanční úspora, jež vám sloučení půjček přinese. Dále můžete zpřehlednit svou finanční situaci, jelikož nemusíte splácet několik půjček, ale daná společnost všechny vaše závazky vyplatí a vy tak budete platit pouze jednu jedinou půjčku.

Rovněž si můžete nastavit parametry podle svých možností – termín splátky, výši měsíčních splátek, ale také si můžete sjednat nadstandardní služby, jako je například pojištění schopnosti splácet, odložit měsíční splátku apod.

Máte možnost si spočítat, kolik můžete na měsíčních splátkách a úrokové sazbě ušetřit, popřípadě se dozvědět, v jaké výši bude celkový přeplatek z půjčky. Pokud si chcete půjčit peníze, využijte možnosti rychlé půjčky bez úroků a získejte tak menší finanční obnos rychle a jednoduše. Pokud máte však vleklé finanční problémy, využijte služeb oddlužení a zbavte se těchto starostí co nejdříve.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *