Rychlá půjčka

peníze

Každého z nás může potkat finanční nepříjemnost, kdy mu chybí pár tisíc či stovek korun do výplaty. Může se stát i lidem, kteří hospodaří s penězi zodpovědně, že nebudou mít na nenadálou opravu pračky nebo auta dostatek finančních prostředků. Řešením může být právě rychlá půjčka.

Jak již ze samotného názvu vypovídá, výhodou rychlé půjčky je rychlost jejího vyřízení. Jedná se o solidního poskytovatele, který na našem trhu operuje mnoho let a půjčku poskytne opravdu jen tomu, kdo prokáže, že je dostatečně bonitní. Schvalovací proces je automatický, čímž je pro každého spraedlivý, důležité jsou pouze informace, které poskytnete v žádosti o úvěr.

V okamžiku, kdy je žádost schválena, stačí, abyste převedli1 Kč z vašeho běžného účtu a pak už jen stačí vyčkat na chvíli, kdy bude připsána platba. Peníze jsou zpravidla připsány na účet do několika minut, ale zcela výjimečně se může stát, že peníze přijdou druhý den, tato mimořádná situace však nastává většinou v případě, že o půjčku žádáte v noci.

Registrační poplatek ve výši 1 Kč je vyžadován proto, aby byly peníze skutečně připsány na váš účet, a nikoliv na účet někoho jiného. Pokud by tedy někdo získal vaše osobní údaje, peníze si na vás jednoduše půjčit nemůže.

Společnost, která rychlé půjčky poskytuje, Kredito24, ji neposkytuje lidem, u nichž se předpokládá, že půjčku nebudou moci splatit, a rovněž z této obavy nepůjčuje vyšší částky. Důvodem je skutečnost, že poskytovatel půjčky nechce věřitele zahnat do dluhové pasti, a tak jen půjčuje peníze k řešení většinou nenadálých situací, které mohou potkat každého z nás. Pokud však již v dluhové pasti jste a nevíte, jak se z ní dostat, zvažte možnost využít služby oddlužení a z této kritické situace se dostat.
Pokud si vyberete rychlou půjčku, měli byste vědět, že není možné si zprvu půjčit více než 4.000 Kč, můžete si však půjčit mnohem méně. Peníze budete mít do 24 hodin u sebe.
Pokud zvolíte rychlou půjčku, měli byste vědět, že je možné si zvolit délku splatnosti podle vašich potřeb.
Navíc si v případě rychlé půjčky můžete být jisti, že vás nečekají žádné skryté poplatky nebo nečitelné písmo ve smluvních podmínkách, poskytovatelé rychlé půjčky na tyto nesolidnosti nehrají. Od začátku víte, kolik si můžete půjčit, kolik si půjčíte i kolik splácíte.

Jak na žádost o rychlou půjčku?

Co se týče žádosti o půjčku, její vyplnění je velmi důležité, můžete využít internetový formulář nebo mobilní telefon, prostřednictvím kterých o rychlou půjčku můžete žádat 24 hodin denně, a to 7 dní v týdu. Musíte pouze disponovat internetovým připojením, občanským průkazem, mobilním telefonem a bankovním účtem s minimálním zůstatkem 1 Kč. Jestliže že o rychlou půjčku nežádáte poprvé, můžete žádost podat i prostřednictvím SMS.
Rychlou půjčku si navíc můžete prodloužit, ale i předčasně splatit, a to bez sankcí a dalších poplatků. Na inzerci zdarma poptávce půjček můžete případně poptat půjčku, a to zcela zdarma.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *