Rychlá půjčka před výplatou

půjčka

Máte posledních několik dní před výplatou a potkaly vás výdaje, s nimiž jste opravdu nepočítali? Rychlá půjčka před výplatou je vhodným řešením této nepříliš pozitivní situace. Pro tento typ půjčky je typická kratší doba splatnosti, která činí zpravidla 30 dní. Rovněž je pro rychlou půjčku před výplatou typická nízká částka poskytovaná nebankovní společností. Jedná se zpravidla o 500 Kč až několik tisíc. Pokud zvolíte naši rychlou půjčku do výplaty, můžete si půjčit 100 – 4999 Kč.

U řady společností získáte rychlou půjčku před výplatou zpravidla bez jakýchkoliv poplatků a úroků. Nevýhodou rychlé půjčky před výplatou však je vyšší úrok daný krátkou dobou splatnosti.

Tento typ půjčky je považován za relativně nový typ nebankovních půjček, které se na našem trhu objevily teprve před pár lety. Ve světě jsou však rychlé půjčky před výplatou již delší dobu, pocházejí ze Skandinávie a za dobu své existence si našly mnoho příznivců, kteří tento typ půjček využívají.

Poznávacím znamením rychlé půjčky do výplaty je relativně nízká poskytovaná částka, která je zřídkakdy vyšší než 5 tisíc Kč. Rovněž je pro tento typ půjčky typická krátká doba splatnosti, která je 30 (výjimečně 45) dní, a to v závislosti na konkrétní nebankovní společnosti.

Výhodou tohoto typu půjčky je rychlost, jakou je poskytována. Peníze jsou totiž před výplatou potřeba skutečně rychle, proto je nebankovní společnosti vyplácejí skutečně rychle. Poskytovatelé nebankovních půjček tak mají založeny bankovní účty u většiny českých bank, jedině tak totiž mohou zaručit, že klienti budou mít své peníze z rychlé půjčky před výplatou u sebe skutečně hned či nejpozději ještě tentýž den.

S rychlostí vyplácení peněz z půjčky přímo souvisí i rychlost schvalovacího procesu půjček. Je tedy žádoucí, aby byli klienti informováni o schválení půjčky co nejdříve, a to v řádu minut, maximálně však do hodiny.

Ačkoliv má rychlá půjčka před výplatou hodně výhod, má i několik nevýhod, které bychom si měli zmínit. V první řadě se jedná o vyšší úrok, který může u některých poskytovatelů nebankovních půjček činit až tisíce procent. Poskytovatelé půjček tak mnohdy nemluví o úroku, ale o poplatku za poskytnutí půjčky. Rovněž je obrovskou nevýhodou hrozba skutečně vysokých sankcí v případě nesplácení. Vše však závisí na konkrétním poskytovateli rychlé půjčky před výplatou.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *