Půjčky pro ženy na MD

ceske penize

V dnešní době potřebují peníze opravdu všichni, avšak velmi rizikovou skupinou jsou v tomto směru ženy na mateřské dovolené, neboť pro ně narození potomka představuje značné finanční výdaje a mnohdy ne všechny jsou schopny svépomocí vyjít s finančními prostředky. Může se tedy velmi rychle a jednoduše stát, že najednou nemají dostatek peněz a jsou nuceny si sjednat půjčku. Banky však ženy na MD řadí mezi rizikové klienty z důvodu nízkých mateřských příspěvků a dávek a půjčku proto pravděpodobně neposkytne.

Z tohoto důvodu byl nebankovními společnostmi spuštěn nový projekt půjček, který zaměřuje svou pozornost na ženy na MD. Ačkoliv se nabídky jednotlivých společností v mnohém liší, doba splatnosti obvykle nebývá delší než 30 dní. Výše půjček začíná zpravidla i na částkách do tisíci Kč, může se však vyšplhat až na částku 10 – 12 tisíc Kč.

Díky finančním prostředkům z půjčky však mají matky možnost poskytnout svému dítěti potřebné prostředky pro klidný a spokojený život, tím však podstatně přilepší i svému životu, neboť spokojené dítě, se rovná spokojený rodič.

Je však nutné, aby ženy na MD byly obezřetné a žádost o nebankovní půjčku si řádně rozmyslely. Půjčka jim sice může dopomoci k částečnému oddlužení, důležité je však především, aby si pečlivě propočítaly, zda budou vůbec schopny všechny své závazky splácet v řádném termínu, a tím pádem se vyhnout případným pokutám, v krajních případech i exekucím.

Velký počet společností si za půjčku účtuje příliš vysoké poplatky a úroky – jsou až o několik procent vyšší, než jakou nabízí banky. Je proto nezbytně nutné, aby ženy na MD byly velmi obezřetné a pečlivě si nastudovaly nabídky jednotlivých nebankovních společností a nenechaly se zlákat první nabídkou půjčky, kterou v internetovém vyhledávači naleznou. Klíčové je však důkladné pročtení celé smlouvy, jen tak budou ženy na MD mít jistotu, že se vyhnou doplatkům. Pakliže je to v možnostech klientky, je žádoucí ještě před podpisem smlouvy požádat právníka o kontrolu její správnosti.

Pokud takové možnosti klientka nemá, je žádoucí alespoň poptat se na radu své rodiny, blízkých přátel či známých. V případě, že oni již mají nějaké zkušenosti s nebankovními půjčkami, zvlášť s půjčkou pro ženy na MD, mohou svými radami velkou měrou pomoci k tomu nejlepšímu výběru tohoto typu nebankovní půjčky.

 

Jaké společnosti kupříkladu půjčku pro ženy na MD nabízejí?

  • Kredito24
  • Zaplo
  • NetCredit
  • Ferratum
  • EverydayPlus
  • Profi Credit
5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *