Půjčky pro dlužníky – peníze ihned

Půjčka

Máte dluhy, ale jste v situaci, kdy si opravdu potřebujete půjčit další peníze? Vzhledem k tomu, že bankovní instituce prověřují registr dlužníků, ve kterém jste v takovém případě vedeni, vám už s největší pravděpodobností odmítne další půjčku poskytnout.

V takovém případě vám může pomoci půjčka pro dlužníky – peníze ihned, jelikož pro posuzování žádosti o tuto půjčku není bráno v potaz, jestli v registru dlužníků jste veden nebo ne. Tento typ půjček nabízí převážně nebankovní společnosti, které po svých klientech opravdu nepožadují doložení příjmů ani nenahlíží do registru dlužníků.

Jako žadatel o tzv. rychlou půjčku si nemusíte dělat starosti se zdlouhavou a složitou komunikací se zaměstnavatelem kvůli doložení příjmu a nemusíte prokazovat svou bonitu ani shánět výpisy z bankovního účtu. Výhodou půjčky pro dlužníky – peníze ihned doba jejího schválení, které zabere nanejvýš několik málo hodin.

Půjčky pro dlužníky – peníze ihned jsou prověřené, peníze na půjčky pochází ze soukromých zdrojů a jejich původ lze dokázat a plně doložit. Tento typ půjčky zajišťují například společnosti Provident či Zaplo. Přestože tyto půjčky poskytují nebankovní společnosti, jednání s klientem je však z hlediska služeb na bankovní úrovni – transakce jsou zajišťovány směnkou.

Jaké jsou výhody půjčky pro dlužníky? Jak je již zmíněno výše, můžete si půjčit, i když máte dluhy, pokud jste tedy v registru dlužníků, nemusíte se obávat, že byste půjčku nezískali. Pokud si půjčíte nízkou částku, nemusíte ručit majetkem. Velkou výhodou je doba jejího schválení, která je opravdu velmi krátká a pokud je půjčka schválena, peníze máte ihned k dispozici.

Jaké jsou naopak nevýhody půjčky pro dlužníky? Takovým asi největším negativem jsou zcela jistě její vysoké úroky, které jsou vyšší než u bankovních institucí. Splátky jsou rovněž bez možnosti odkladu. Pokud tedy nedodržíte termín splátky, s největší pravděpodobností budou následovat vysoké sankce.

Není se čemu divit, že počet nebankovních společností stále roste. Půjčky pro dlužníky se staly velmi oblíbeným produktem díky tomu, že jsou snadno dostupné každému a rovněž si můžete půjčku vyřídit velmi rychle.
Pokud byste si chtěli sjednat půjčku pro dlužníky – peníze ihned, pak si určitě svůj krok dobře rozmyslete. Vzhledem k tomu, že většinou doba splatnosti u tohoto typu půjčky činí 30 dní a v případě nedodržení data splatnosti hrozí vysoké sankce, dobře si spočítejte, jestli budete schopni celou půjčku včas nebankovní společnosti splatit.

5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *