Půjčky pro cizince

V České republice žije stále více a více lidí s cizí státní příslušností. Mnoho z nich se stejně jako Češi občas dostávají do situace, kdy potřebují půjčit finanční hotovost například z důvodu toho, že jim zaměstnavatel neposlal výplatu v řádném termínu. Cizinci ještě donedávna neměli možnost půjčovat si finanční prostředky u nebankovních společností, ale nebankovní společnosti začínají i těmto klientům vycházet vstříc. Žadatelé nejčastěji požadují, aby se jednalo o nebankovní půjčku bez registru. Co se týče bankovních institucí, tak tam se situace nezměnila a cizinci stále nemají žádnou šanci, jak jakoukoliv půjčku získat.

U nebankovních společností se tedy blýská na lepší časy a lidé pobývající dlouhodobě na území ČR u nich dostanou peníze stejně jako český občan. U těchto klientů je totiž větší jistota, že Českou republiku neopustí a finanční prostředky se tak pro ně stanou nevymahatelné.

Jaký typ půjček nebankovní společnosti nabízejí? Jde o jak hotovostní půjčky, tak bezhotovostní půjčky. Ideální je, když si člověk vybere peníze v hotovosti, neboť je to rychlejší typ půjčky. Pokud zvolí bezhotovostní půjčky, a peníze bude čekat den nebo dokonce i dva.

Existuje i půjčka ihned pro cizince, která poskytuje finanční prostředky na směnku, uspějí zde rovněž cizinci bez trvalého pobytu. Cizinci v tomto případě musí předložit jeden doklad totožnosti

Půjčka ihned pro cizince se dává i na směnku. Zde mají šanci i osoby bez trvalého pobytu. Cizincům zde stačí jeden doklad totožnosti. Většinou to bývá cestovní pas.

Jaké produkty nebankovní společnosti například nabízí?

SMS půjčka pro cizince

Jedná se o produkt, který odráží značný výskyt cizinců v České republice a jejich zájem o půjčku. Je to pochopitelné, neboť člověk, který odešel ze své země, ať už kvůli špatnému životnímu stylu nebo na základě jiných negativních okolností, nemá pravděpodobně dostatek finančních prostředků k tomu, aby se zde mohl pořádně zabydlet. Stejně je tomu i v případě, že ačkoliv jsou v ČR lepší finanční poměry než u nich, mají stále nízký měsíční příjem, což způsobuje to, že nejsou schopni s takovou částkou vyžít, zaplatit běžné poplatky, stravu a bydlení. Délka splatnosti u této půjčky je 30 dní a klient má možnost si u půjčky prodloužit její splatnost. Výše úrokových sazeb i výše půjčky je závislá na konkrétní nebankovní společnosti, která půjčku poskytuje. Její sjednání je stejné jako v případě klasické SMS půjčky.

Které společnosti například půjčky pro cizince poskytují?

  • AASA
  • Perfect Money
  • Vitacredit
  • Provident

 

 

 

5 (100%) 4 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *