Půjčky Praha

půjčka

Praha nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. Můžete zde nalézt nespočet restaurací, zábavních podniků, hospůdek či barů, ale rovněž i sídla či pobočky různých společností.

V Praze naleznete rovněž mnoho finančních společností, ať už se jedná o banky, pojišťovny či nebankovní instituce. Pokud jste tedy z Prahy a potřebujete půjčky Praha, ať už kvůli vleklé negativní finanční situaci nebo nepředpokládaným výdajům, vaše možnosti výběru jsou téměř neomezené. Máte zde možnost využít také oddlužení a dostat se tak snadno z krizové situace.

Protože je v Praze možností půjček opravdu hodně, bylo by vhodné specifikovat společnosti, které nebankovní půjčky nabízejí.

RychláPůjčka24.cz

Půjčky Praha Ihned 24 vám dokáže okamžitě pomoci s vašimi finančními nesnázemi. Jde o půjčku, jež nabízí společnost AN EURO Group – specialistou na tyto formy úvěrování. Můžete získat až 5 000 korun jenom díky mobilnímu telefonu či počítači s internetovým připojením. Půjčku si vyřídíte z pohodlí domova.

eCredit

Půjčky Praha jsou poskytovány ve výši od 10 do 70 tisíc Kč, splatnost je od 3 do 60 měsíců. Doba splácení se odlišuje od výše poskytnuté půjčky a bude vám upřesněna v průběhu hovoru se zákaznickou linkou. Žadatelé půjčky Praha musí doložit minimální měsíční příjem 11 tisíc Kč. Půjčku od eCredit můžete využít na cokoliv, k této půjčce navíc nepotřebujete ručitele. Pakliže bude klient splácet bez zpoždění, získá další půjčku s výhodnými podmínkami a bez nutnosti toho, aby ta stávající byla splacena.

Aasa CZECH půjčka

Společnost Aasa Czech poskytuje spotřebitelské úvěry fyzickým osobám ve výši od 20 do 50 tisíc Kč. Doba splatnosti se pohybuje od šesti do 36 měsíců. U této půjčky není vyžadována zástava ani ručitel, stačí nemít záznam v registru dlužníků, mít trvalé bydliště v ČR a mít stálý příjem. Pro získání půjčky musíte být ve věku od 20 do 65 let.

Mutuo půjčka

Jde o půjčku, kterou získáte ihned i bez podpisu smlouvy, pakliže si za rok nepůjčíte více než 5 000 Kč. Vyřízení půjčky Praha je snadné, abyste získali peníze, stačí vyplnit krátký formulář, do kterého uvedete vše potřebné a obratem dostanete peníze na účet nebo poštou pomocí složenky.

Provident půjčka

Půjčka Provident ve výši od čtyř do 80 000 Kč. Nepotřebujete ani ručitele ani zajištění, a právě z těchto důvodů se stává ideálním pomocníkem pro pokrytí neočekávaných výdajů. Klient může volit mezi výplatou v hotovosti či zasláním finančních prostředků na bankovní účet. Pokud zvolí čerpání hotovosti, je společnost Provident schopna peníze doručit zákazníkovi přímo osobně, a navíc ve velmi krátkém čase. Půjčky Praha jsou poskytovány na cokoliv.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *