Půjčky na složenku

Většina lidí, kteří někdy potřebovali půjčit finanční prostředky, se určitě setkala s nabídkou nebankovních půjček, které vyplatí během několika minut na váš bankovní účet.

Co ale dělat, pokud nevlastníte bankovní účet a nechcete si ho pořizovat jen kvůli půjčce? Nebo v situaci, kdy je váš bankovní účet zablokován například kvůli probíhající exekuci? Řešením v kritické finanční situaci může být právě půjčka na složenku.
Tato rychlá půjčka vám umožní získat potřebné finanční prostředky, které vám přijdou poštou až domů. Nemusíte tedy pro peníze nikam chodit.

Půjčka na složenku je tedy vhodná pro klienty, kteří nemají svůj účet nebo jej mají zablokovaný kvůli exekuci. Tento typ půjčky patří k těm nejrychlejším, jak si v krizové situaci opatřit potřebné finanční prostředky. Nabídka společností poskytujících půjčky na složenku je opravdu bohatá a jejich vyřízení je opravdu velmi jednoduché bez zbytečných průtahů.
Stačí jen, když prostřednictvím mobilního telefonu pošlete SMS na telefonní číslo poskytovatele nebankovních půjček a během několika minut, co se ověřují údaje klienta, je půjčka schválena.

Tento typ půjčky má nevýhodu v tom, že má velmi krátkou dobu splatnosti. Většinou je tato doba splatnosti stanovena na 14 dní. Po uplynutí této doby je nutné počítat s tím, že budete k vypůjčené částce platit i vysoké úroky.
Samozřejmě je zde však možnost, aby klient v případě, že nemá na zaplacení, si prodloužil dobu splatnosti o týden, popřípadě o 14 dní. Klient však v tomto případě musí počítat s tím, že zaplatí určitý poplatek navíc. Na trhu však existují poskytovatelé SMS půjček na složenku, kteří nabízí prodloužení základní doby splatnosti zdarma.

Jaká je výše půjčky? Částky, které si klient může na SMS půjčku na složenku půjčit jsou různé v závislosti na poskytovateli této půjčky. Většina nebankovních společností nabízí svým klientům kolem 2 tisíců Kč, avšak zpravidla bezúročně. Znamená to, že klient vrátí v podstatě jen to, co si vypůjčí. Pokud si vypůjčené peníze nechá klient poslat až domů na složenku, bude vypůjčení peněz trvat sice o trochu déle – peníze na složenku bývají doručeny kolem jednoho až dvou pracovních dní po odeslání. Výhodou však zůstává, že klient nemusí mít žádný bankovní účet a peníze mu doručí poštovní služba až domů.

Které nebankovní společnosti půjčky na složenku například nabízejí?

  • Ferratum
  • ViaSMS
  • Crediton
  • Home Credit
  • CRESCO GROUP

Samozřejmě by si měl klient zjistit u každé nebankovní společnosti podmínky. Výše úroků, doba splatnosti či výše sankcí v případě nevčasného splacení půjčky je odlišná. Proto je žádoucí kontaktovat více nebankovních společností. Srovnáním jednotlivých nabídek totiž může klient ušetřit nemalé peníze.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *