Půjčky na exekuce

půjčka

Jste v situaci, kdy vám hrozí exekuce? Máte dluhy u věřitelů a nevíte, jak je zaplatit? Potom by právě pro vás mohla být atraktivní půjčka na exekuce nebo zaplacení jiných dluhů.

V případě, že jste se dostali do dluhů nebo jste v exekuci, běžná banka vám žádné peníze většinou nepůjčí, neboť vás bude považovat za rizikového klienta. Tato situace je pochopitelně nepříjemná a velmi psychicky náročná, a proto přichází mnoho nebankovních společností s nabídkami nejrůznějších půjček, kterými by klienti byli schopni splatit své závazky.

Jednou z takových typů půjček jsou právě půjčky na exekuce, u které splácíte pravidelné měsíční splátky jako u jakéhokoliv jiného úvěru v časovém horizontu od 12 do 120 měsíců. Výše poskytnuté půjčky na exekuce se pohybuje v horizontu od 50 tisíc Kč do dvou milionů Kč, záleží na konkrétní nebankovní společnosti. V případě, že tedy máte dluhy a exekuce, využijte této půjčky, pokryjte všechny své závazky a pak už jen jednoduše splácejte jediný úvěr.

Půjčky na exekuce jsou ve skutečnosti tzv. americké hypotéky, které vám umožňuje získat finanční prostředky rychle, pohodlně a snadno i z nebankovních zdrojů. Není požadováno dokládání příjmů, není ani prováděna kontrola registrů. Překážkou ani není, pokud dlužíte nebo pokud je proti vám vedená nějaká exekuce.

Jaké jsou podmínky pro získání půjček na exekuce? U této půjčky jsou podmínky relativně mírné, nemusíte dokládat svůj příjem a nemusíte se ani obávat kontroly registrů. Musíte být starší 18 let a vlastnit nějakou nemovitost (byt, dům, pozemek, chata…), kterou je možno použít jako záruku za poskytnuté finanční prostředky. Ručitelem však může vystupovat i jiná osoba, která je vlastníkem nemovitosti. Nemusíte se však obávat případného podvodu v podobě přepisu nemovitosti.

Mezi pozitiva půjček na exekuce patří například to, že celá situace je vyřešena velmi snadno a rychle ze strany nebankovních společností, které tento typ půjčky poskytují. Finanční společnosti, které tento typ půjček poskytují, se specializují právě na případy exekuce. Budou se vám věnovat zkušení profesionálové, kteří celou tuto nepříliš pozitivní událost ve vašem životě vyřídí. Můžete se tedy zcela vyhnout jednání s exekutorem případně s věřiteli.

 

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *