Půjčky Liberec

půjčka

Žádali jste o půjčku u bankovní instituce, ale neuspěli jste například proto, že máte záznam v registru dlužníků nebo z důvodu vaší nízké bonity? Prostudujte si možnosti oddlužení.

Není však nic ztracené a i v této situaci můžete půjčku získat. Nebankovní půjčky v Liberci nabízejí několik typů půjček a hypotečních úvěrů, díky tomu vám mohou společnosti nabídnout optimální řešení vaší finanční situace. Na výběr máte z rychlých krátkodobých půjček nebo spotřebitelského úvěru až na 48 měsíců. Výše půjčky může být od několika tisíců až do statisíců Kč.

Jaké jsou výhody využití služeb nebankovních společností v Liberci?

 • Služby jsou poskytované většinou zdarma bez poplatků
 • Půjčky jsou poskytovány z prověřených zdrojů
 • Široké portfolio produktů
 • Záznam v registru ani nízká bonita nejsou překážkami pro získání půjčky
 • Vysoká šance na schválení půjčky

Jak je již uvedeno výše, tak na rozdíl od bank, není pro nebankovní společnosti v Liberci překážkou k získání půjčky ani negativní záznam v registru dlužníků. Nejčastějším vyřizovaným produktem jsou nebankovní půjčky bez registru. Pokud zvolíte půjčky bez registru pro zaměstnance, můžete je předčasně splatit nebo refinancovat.

Jaké jsou nabídky půjček v Liberci?

Konsolidace půjček

Nebankovní společnosti rovněž nabízejí služby konsolidace půjček – tedy sloučení více půjček do jedné. Výhodou je, že tímto krokem mohou domácnosti ulehčit rodinnému rozpočtu, neboť měsíční splátky se stanou nižšími. Můžete si vybrat ze dvou typů konsolidace půjček – a sice konsolidací bez zajištění nemovitostí, které jsou vhodné pro klienty s dostatečným příjmem; a konsolidací se zajištěním nemovitosti, které jsou pro klienty bez příjmu.

Půjčka pro zaměstnance

Půjčka pro zaměstnance je určena pro ty zaměstnance, kteří u svého zaměstnavatele pracují po zkušební době a nejsou ve výpovědní lhůtě. Výše půjčky se odvíjí od čistého měsíčního příjmu zaměstnance, pokud by člověk potřeboval půjčku vyšší částky, může o půjčku zažádat spolu se žadatelem.

Půjčka pro podnikatele a živnostníky

V nabídce je i půjčka pro podnikatele a živnostníky, kteří podnikají déle než rok a lze ji poskytnout až do výše 320 tisíc Kč. Pro získání této půjčky jsou nutná dvě daňová přiznání za předchozí daňové období.

Nebankovní hypotéky

Dalším typem nabízených půjček v Liberci jsou tzv. nebankovní hypotéky. Klientovi lze nabídnout až 60 % tržní hodnoty nemovitosti (60 LTV). U tohoto typu půjčky nemusí klient dokládat své příjmy ani upřesňovat účel, pro který si chce nebankovní hypotéku pořídit. Není ani překážkou ke schválení a poskytnutí půjčky fakt, že nemovitost je postižena exekucí či jí hrozí dokonce dražba.

Půjčka na občanku

Ti, kteří potřebují půjčit menší finanční obnos, mohou využít nabídky půjčky na občanský průkaz a další průkazy totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz aj.). Vyřízení této půjčky je rychlé a jednoduché – neprověřují se registry, nemusíte ani předkládat potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu.

Půjčka se zajištěním nemovitostí

V případě, že klient potřebuje půjčit vyšší částku nebo nesplňuje podmínky pro získání půjčky pro podnikatele, popř. zaměstnance, může využít bezúčelové půjčky až do výše 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Tuto půjčku je možno využít taktéž například pro vyplacení vlastnického podílu na nemovitosti.

Kdo je v Liberci kupříkladu poskytovatelem půjček?

 • Ferratum Czech s.r.o.
 • Provident Financial s.r.o.
 • Home Credit a.s.
 • HK Investment s.r.o
 • Profi Credit Czech a.s.
 • VITACREDIT s.r.o.

Podrobný přehled nebankovních společností poskytujících půjčky v Liberci naleznete zde.

5 (100%) 4 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *