Půjčky Hradec Králové

Pokud patříte mezi ty, kterým banka zamítla půjčku, nemusíte se obávat toho, že byste neměli jinou možnost jak vyřešit svou náhlou finanční krizi a zůstali zcela bez peněz. Mnoho nebankovních společností nyní nabízí své služby právě těm, kteří u bankovní instituce nemají šanci úvěr získat.

Nebankovní společnosti nabízí široké spektrum půjček v Hradci Králové, mezi které patří například:

Půjčky online

O tuto půjčku je možné zažádat prostřednictvím internetu z pohodlí domova. Stačí jen vyplnit online formulář, poté se bude žadateli věnovat úvěrový poradce, který zároveň poskytne detailnější informace.

Půjčky bez registru

Tato půjčka je vhodná pro ty, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, což bývá ostatně tím nejčastějším důvodem, proč žadatel nezíská úvěr v bance. U půjčky bez registru je kladen velký důraz na příjem žadatele. Ti, kteří nemohou doložit výši svého příjmu, popř. je jejich příjem nedostatečný nebo chtějí zkrátka půjčit větší částku, mohou využít půjček se zajištěním nemovitosti.

Půjčky se zajištěním nemovitosti

Pokud vlastníte nemovitost nebo máte možnost ručit jinou nemovitostí, pak je možné využít výhodnější půjčky s delší dobou splatnosti. Tato půjčka je zpravidla využívaná například pro konsolidace nevýhodných drobných půjček či leasingů.

Vyplácení exekuce nebo dražby nemovitosti

Pokud patříte mezi ty, jimž hrozí exekuce nebo dokonce dražba nemovitosti, pak je možné využít služeb výkupu nemovitosti či vyplacení exekuce. Nemusíte tak přijít o svou nemovitost, po celou dobu splácení zůstanete vlastníky nemovitosti.

Půjčky do 5000 Kč / Půjčky před výplatou

Mezi velmi oblíbené a vyhledávané produkty patří krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které bývají často označovány jako „půjčky před výplatou“. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o krátkodobé půjčky do 5000 Kč a doba splatnosti je až 30 dní s možností prodloužení. Velkou výhodou této půjčky je její velká dostupnost a rychlost sjednání.

Konsolidace půjček

Klienti z Hradce králové mají možnost využít konsolidace (sjednocení) svých půjček, leasingů, pohledávek atd., díky čemuž mohou platit nižší měsíční splátky.

 

Které nebankovní společnosti půjčky v Hradci Králové nabízejí?

  • HK Investment
  • AAA půjčka
  • Provident
  • Home Credit
  • Ferratum
  • Profi Credit Czech
  • Euro Money CZECH
  • Tommy Stachi

 

5 (100%) 4 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *