Půjčka na exekuce

půjčka na exekuce

Jsou vaše závazky již ve fázi exekučního řízení a nevíte si s tím rady? Pak pro vás může být řešením půjčka na exekuce.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky na exekuce?

U půjčky na exekuce musíte ručit nemovitostí – buď svou vlastní nemovitostí (dům, byt, chata, chalupa, stavební pozemek apod.) nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby.

Půjčka na exekuce je poskytována ve výši od 50 tisíc Kč, horní hranice půjčky na exekuce není omezena. Odvíjí se od odhadní ceny zastavené nemovitosti. Překážkou pro získání této půjčky není nařízená exekuce, exekuční dražba nebo existující zástavní právo na předmětné nemovitosti.

Pokud zažádáte o půjčku vyšší než 300 tisíc Kč, můžete ji splácet až 15 let, v případě nižších půjček je doba splatnosti stanovena na maximálně 6 let.

Pokud vám hrozí exekuce, vyplňte nezávaznou online žádost. Zaslání žádosti je zdarma, poplatky platíte až za vyřízení této půjčky, a to po podepsání smlouvy a vyplacení sjednané částky. Do kritické životní situace se může v dnešní době dostat opravdu každý a hrozby exekucemi jsou bohužel dnes velmi aktuálním tématem. Než abyste kvůli dluhům a exekuci přijít o nemovitost, je lepší vyřešit tuto krizi půjčkou na exekuce.

Díky půjčce na exekuce můžete vyplatit exekuce a zástavy, výhodou této půjčky je skutečnost, že poskytovatel půjčky vyřídí jednání s exekutory, zkonsoliduje všechny vaše dluhy a zabrání tak dražbě vaší nemovitosti. Pokud je už nařízena, vydraží nemovitost zpět a rovněž zajistí vyčištění vašich registrů a nemovitost nepřevede na sebe, ale zůstane vaším majetkem. Pokud však o nemovitost již nebudete mít zájem, společnost zajistí její prodej.

Jaká je doba splatnosti půjčky na exekuce? Záleží vždy na konkrétní společnosti, která půjčku na exekuce poskytuje. Výjimečně je poskytována půjčka na exekuce se splatností i 20 let. Maximální stanovená výše půjčky na exekuce závisí zpravidla na výši hodnoty zastavované nemovitosti, ale i dalších faktorech.

Máte dluhy v astronomické výši? Pak pro vás může být přínosem oddlužení, které si můžete sjednat u některých společností, které však kromě této služby nabízejí i snadnou půjčku. Zbavíte se tak dluhů a váš život opět nabere ten správný směr.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *