Půjčka Home Credit

Home Credit patří ke společnostem, které svým klientům nabízí výhodné a dostupné půjčky pro téměř každého. V nabídce společnosti Home Credit tak můžete najít hotovostní půjčky na cokoliv do 150 tisíc Kč, ale i kreditní karty, kterými můžete nakupovat zboží na splátky.

Potřebujete půjčit 30 tisíc Kč? Pak jen stačí přijít na pobočku České pošty a jednoduše si zde vyřídit půjčku Home Credit a mít tak peníze hned u sebe.

Produkty od společnosti Home Credit patří k těm nejvýhodnějším na trhu. Půjčku Home Credit navíc můžete vyřídit online, výhodou půjčky Home Credit je také možnost předčasného splacení bez sankcí. Také v případě půjčky Home Credit nepotřebujete žádného ručitele. Obrovskou výhodou je skutečnost, že v případě vaší nespokojenosti s poskytnutou půjčkou můžete půjčku Home Credit bezplatně zrušit.

Máte finanční problémy, které potřebujete co nejdříve vyřešit? Pak zvažte možnosti, které vám nabízí Tomášova půjčka či půjčka Home Credit. Půjčit si můžete od 10 tisíc do 150 tisíc. Pokud však již vaše dluhy dosáhly závratné výše, zvažte raději oddlužení.

Pro vyřízení půjčky Home Credit je nutné

  • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz)
  • Údaje o zaměstnavateli (název firmy, adresa, IČ, telefonní číslo)
  • Číslo vašeho bankovního účtu

Vyberte si výši požadované půjčky, požadovanou dobu splatnosti a vyplňte žádost o půjčku Home Credit. Jakmile dojde ke schválení žádosti, budou vám zaslány poštou smluvní dokumenty k jejich podpisu. Ve chvíli, kdy je společnost Home Credit od vás obdrží, převede vám požadovanou částku na váš bankovní účet.

Podmínky pro získání půjčky Home Credit

  • Fyzická osoba starší 18 let
  • Žádné záznamy v registru dlužníků
  • Nutné sdělit výši příjmů
5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *