První půjčka zdarma

peníze

Potřebovali byste nutně půjčit peníze a vyřešit tak své finanční potíže? Domníváte se, že na českém trhu není možné získat půjčku bez jakýchkoliv poplatků? Vězte, že v dnešní době již máte možnost získat první půjčku zdarma u několika nebankovních společností.

Které společnosti první půjčku zdarma nabízejí?

  • Zaplo
  • CreditOn
  • Perfect money
  • Via sms

První půjčka zdarma je produkt, který získáte zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků. Takovou půjčku rozhodně v bance nezískáte, proto využijte jedinečné šance a vyřiďte si první půjčku zdarma u některé z nebankovních společností.

Pokud budete chtít využít první půjčky zdarma u společnosti Zaplo, můžete si půjčit od 500 Kč do 12 500 Kč. Splatnost půjčky je 7 – 30 dní. Nemusíte dokládat své příjmy a nepotřebujete ani ručitele, půjčku si navíc vyřídíte v pohodlí vašeho domova. V případě potřeby si můžete prodloužit dobu splatnosti. Tato půjčka je vhodná pro ženy na mateřské dovolené, podnikatele či důchodce, ale i osoby se záznamem v trestním rejstříku.

První půjčku zdarma nabízí i společnost CreditOn, a to ve výši od 500 Kč do 12 tisíc. Půjčk a je určena všem osobám od 18 do 75 let. Stejně jako v případě půjčky od Zaplo si můžete prodloužit dobu splatnosti, která je standardně 1 – 30 dní, peníze z půjčky budete mít navíc na svém bankovním účtu již do 15 minut. K vyřízení této půjčky nepotřebujete ručitele ani dokládat své příjmy, a nemusíte se ani obávat nahlížení do registru dlužníků.

Také společnost Perfect money nabízí první půjčku zdarma, půjčit si můžete bezplatně až 3 tisíce Kč. Doba splatnosti je 1 – 14 dní, nepotřebujete ručitele, ale ani dokládat své příjmy. Stejně jako v předchozích případech máte možnost prodloužení splatnosti.

Via sms nabízí žadatelům až 5 tisíc Kč bez ručitele a povinnosti dokládat své příjmy. Peníze vám budou poslány na váš bankovní účet do 15 minut od schválení půjčky. Splatnost půjčky je 1 – 15 dní, kterou si můžete rovněž prodloužit.

Získejte nebankovní půjčky zdarma a nic neplaťte. Půjčky SMS získáte snadno a rychle bez zbytečných prodlev.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *