Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

půjčka

Každému se může někdy stát, že mu chybí pár tisíc do výplaty. Může se to stát i lidem, kteří hospodaří s penězi zodpovědně, se může stát, že nebudou mít na nenadálou opravu pračky nebo auta. Nová extra rychlá krátkodobá půjčka od společnosti Kredito24 vám v této situaci dokáže pomoci.

Hlavní předností nové extra rychlé krátkodobé půjčky je rychlost jejího vyřízení. Poskytovatel půjčky je solidní a půjčku poskytne opravdu jen tomu, kdo prokáže dostatečnou bonitu. Schvalovací proces je automatický, a proto je spravedlivý vůči všem, důležité jsou pouze informace poskytnuté v žádosti o úvěr.

Ve chvíli, kdy je žádost schválena, stačí převést 1 Kč z vašeho běžného účtu a počkat na chvíli, kdy bude připsána platba. Zpravidla jsou peníze připsány na účet do několika minut, mimořádně se může stát, že by peníze přišly druhý den, toto však nastává většinou v případě, že o půjčku žádáte v noci.

Poplatek 1 Kč platíte proto, aby byly peníze skutečně připsány na váš účet, a nikoliv na účet jiné osoby. V případě, že by někdo získal vaše osobní údaje, peníze si na vás jednoduše půjčit nemůže. V případě, že máte navíc účet u některé z vybraných bank (Česká spořitelna, Raiffeisenbank, ČSOB GE Money Bank, M- Bank, Fio Bank a Air Bank), nemusíte ani jednu korunu převádět, poskytovatel nové extra rychlé krátkodobé půjčky požádá banku o okamžitý výpis z vašeho účtu, na jehož základě ověří vaši totožnost a spojení s účtem.
Kredito24 neposkytuje extra rychlou krátkodobou půjčku lidem, u nichž se předpokládá, že půjčku nesplatí, a rovněž nepůjčuje vyšší částky. Důvodem je to, že poskytovatel půjčky nechce věřitele zahnat do dluhové pasti, a tak jen poskytuje peníze k řešení většinou nenadálých situací, které mohou potkat každého z nás. Pokud se v dluhové pasti nacházíte, zvažte možnost využít služby oddlužení a z této kritické situace se dostat.
V případě extra rychlé krátkodobé půjčky není možné si poprvé půjčit více než 4.500 Kč, můžete si však půjčit mnohem méně. Peníze budete mít do 24 hodin u sebe.
V případě extra rychlé krátkodobé půjčky je možné si zvolit délku splatnosti podle vašich potřeb.
U nové extra rychlé krátkodobé půjčky si navíc můžete být jisti, že vás nečekají žádné skryté poplatky nebo nečitelné písmo ve smluvních podmínkách. Od začátku víte, kolik si půjčujete, za jakých podmínek a za kolik.

Jak o novou extra rychlou krátkodobou půjčku zažádat?

Vyplnění žádosti je velmi jednoduché, můžete využít internetový formulář, nebo speciální aplikaci na sociální síti Facebook. Musíte mít pouze internetové připojení, občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet s minimálním zůstatkem 1 Kč. V případě, že o tuto půjčku nežádáte poprvé, můžete žádost podat i prostřednictvím SMS.
Novou extra rychlou krátkodobou půjčku si navíc můžete prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní, a to i opakovaně. Poplatek za prodloužení úvěru však musíte uhradit dříve, než k prodloužení dojde.
 

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *