Nebankovní půjčka z Prahy

půjčka

Praha jako hlavní a největší město České republiky svým obyvatelům poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Nalezneme zde nespočet zábavních podniků, restaurací, hospůdek či barů, ale rovněž i sídla mnoha společností či jejich pobočky.

Praha je rovněž centrem finančních společností – bank, pojišťoven či nebankovních institucí. Výběr těchto institucí je opravdu obrovský, takže pokud jste z Prahy a potřebujete půjčit finanční prostředky, ať už kvůli vleklé negativní finanční situaci nebo nepředpokládaným výdajům, máte téměř neomezené možnosti výběru.

Protože je v Praze možností půjček opravdu hodně, bylo by vhodné specifikovat společnosti, které nebankovní půjčky poskytují.

eCredit

Rychlá půjčka od společnoti eCredit je poskytována ve výši od 10 do 70 tisíc Kč, splatnost si můžete vybrat od tří do 60 měsíců. Doba splácení se liší od výše poskytnuté půjčky a bude vám upřesněna v průběhu hovoru se zákaznickou linkou společnosti. Žadatelé o tuto půjčku musí doložit minimální měsíční příjem 11 tisíc Kč. Půjčka od eCredit je bezúčelová, tudíž nemusíte udávat její účel, k této půjčce navíc nepotřebujete ručitele. V případě, že klient bude splácet bez zpoždění, získá další půjčku s výhodnými podmínkami a bez nutnosti toho, aby ta stávající byla splacena.

Aasa CZECH půjčka

Společnost Aasa Czech poskytuje spotřebitelské úvěry fyzickým osobám ve výši od 20 do 50 tisíc Kč. Doba splatnosti se pohybuje od šesti do 36 měsíců. U této půjčky není vyžadována zástava ani ručitel, stačí nemít záznam v registru dlužníků, mít trvalé bydliště v ČR a mít stálý příjem. Pro získání půjčky musíte být ve věku od 20 do 65 let.

RychláPůjčka24.cz

Půjčka Ihned 24 vám dokáže okamžitě pomoci s vašimi finančními nesnázemi. Jedná se o vynikající půjčku, kterou nabízí společnost AN EURO Group – specialistou na tyto formy úvěrování. Díky tomu nabízí opravdu propracovaný produkt a okamžitě vám může na účtu přistát až 5 000 korun jenom díky mobilnímu telefonu či počítači s internetovým připojením. Nemusíte nikam chodit, půjčku si vyřídíte v pohodlí domova.

Mutuo půjčka

Jedná se o půjčku, kterou můžete okamžitě vyřešit svoje nepředvídané finanční nesnáze. Jedná se o půjčku, kterou získáte okamžitě i bez podpisu smlouvy, pokud si za rok nepůjčíte více než 5 000 Kč. Vyřízení je snadné, pro získání peněz stačí vyplnit krátký formulář, do kterého uvedete vše, co je vyžadováno a obratem dostanete peníze na účet nebo poštou pomocí složenky

Provident půjčka

Půjčka od společnosti Provident je poskytovaná ve výši od čtyř do 80 000 Kč. Díky poměrně nízkým částkám nepotřebujete ani ručitele ani zajištění, a právě z těchto důvodů se stává ideálním pomocníkem pro pokrytí neočekávaných výdajů. Klient může volit mezi čerpáním v hotovosti a zasláním finančních prostředků na bankovní účet. V případě volby varianty čerpání hotovost, je společnost Provident schopna peníze dodat zákazníkovi přímo osobně, a navíc ve velmi krátkém čase. Díky individuálnímu posuzování každé žádosti, kdy není nahlíženo do bankovního či nebankovního rejstříku, může o půjčku zažádat rovněž ten, který nedodržel splátkový termín u jiné finanční instituce. Tato půjčka je poskytována na cokoliv.

Půjčka Click Credit

Click Credit je krátkodobá půjčka ve výši od tisíce do 4 999 Kč se splatností 30 dní. Jedná se o půjčku, která je poskytovaná na bankovní účet, nebo pomocí terminálu SAZKY. Za půjčku neplatíte úroky, ale pouze poplatek od 33 do 165 Kč podle výše půjčky. Tato půjčka je poskytována všem osobám od 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

Petrova Půjčka

Je poskytována všem lidem včetně důchodců ve věku od 18 do 65 let. Ve srovnání s nabídkami žadatel o půjčku ušetří čas a peníze. Po vyplnění online žádosti bude klient kontaktován v požadovaném čase telefonicky operátory společnosti. Žádost o půjčku i její vyřízení je zdarma, rovněž jako možnost předčasného splacení. U této půjčky nemusíte dokládat účel úvěru a nepotřebujete ani ručitele.

Capital Star půjčka

Můžete získat až 10 000 000 korun se zástavou nemovitosti. Díky tomu, že společnost neřeší detaily žadatele, ale pouze jeho ručitelskou schopnost, je možné i bez pravidelného příjmu dostat půjčku v řádu statisíců bez zbytečných otázek a zdržování. Výplata peněz probíhá přímo na účet, nebo si je můžete vyzvednout v pokladně společnosti.
Přerostly vám vaše dluhy přes hlavu? Již na tyto problémy nemusíte být sami, využijte služeb profesionálů, kteří se na poli oddlužení pohybují jako ryby ve vodě a mohou vám s touto životní krizí pomoci.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *