Nebankovní půjčka bez zástavy

vepř

Chcete si půjčit peníze, ale nemáte k dispozici nemovitost, kterou byste mohli použít jako zástavu pro půjčku? Pak pro vás může v takové situaci řešením nebankovní půjčka bez zástavy.

Nebankovní půjčka bez zástavy je totiž ideálním řešením pro ty klienty, kteří nemají možnost jakékoliv zástavy ve formě nemovitosti či jakéhokoliv majetku. Pravdou je, že zástava nemovitosti zvyšuje v případě žádosti o půjčku bonitu klienta v očích věřitele, na druhou stranu možnost zástavy nemovitosti každý nemá, a právě pro takové klienty je zde nebankovní půjčka bez zástavy.

Nebankovní půjčka bez zástavy je však vhodná i pro ty klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků, neboť při schvalování této půjčky se nenahlíží do registru dlužníků.

Díky nebankovní půjčce bez zástavy získají finanční prostředky potřebné k vyřešení finančních potíží ti, kterým byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, ať už to bylo z důvodu nedostatečné bonity či z důvodu záznamu v registru dlužníků, ale i z jiných důvodů. Pokud vás tedy banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele nebo máte záznam v registru dlužníků, nemusíte se bát, že byste nebankovní půjčku bez zástavy nezískali.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky bez zástavy?

  • Půjčit si můžete od 1000 Kč až do 500 tisíc Kč
  • Nemusíte ručit zástavou domu, bytu či pozemku
  • Není nahlíženo do registru dlužníků
  • Rychlost vyřízení
  • Žádné poplatky předem
  • Nízké splátky

Banky při posuzování žádostí o půjčku prověřují úvěrové registry, pokud však budete žádat o nebankovní půjčku bez zástavy, nemusíte si s touto skutečností dělat žádné starosti. Nebankovní společnosti, které tyto půjčky poskytují, registry dlužníků neprověřují. Zažádejte o rychlou půjčku a zbavte se finančních problémů.

Abyste byli v případě žádosti o nebankovní půjčku bez registru úspěšní, musíte v první řadě vyplnit jednoduchý online formulář, kde vyplníte výši požadované částky a to, jak dlouho chcete zvolenou půjčku splácet. Po vyplnění žádosti o půjčku vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti, který si ověří všechny údaje a v případě, že vaše půjčka bude schválena, osobně za vámi přijede se smlouvou, kterou s vámi podepíše. Po podpisu smlouvy o půjčce vám budou peníze zaslány na váš bankovní účet, popřípadě předány do vašich rukou osobně.

Máte-li dluhy, se kterými si nevíte rady, doporučujeme vám, abyste se obrátili na specialisty, kteří se zabývají oddlužením. Díky oddlužení se můžete svých dluhů zbavit a postavit se znovu na vlastní nohy.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *