Japonská půjčka

Peníze

Slyšeli jste již o Japonské půjčce? Jedná se o novinku, kterou nabízí společnost Home Credit. Japonská půjčka patří k těm nejlevnějším půjčkám na trhu.

Princip Japonské půjčky

Pokud budete žádat o rychlou půjčku poprvé, můžete si půjčit od tisíce do 4999 Kč s třicetidenní splatností. O půjčku zažádáte jednoduše na webu poskytovatele, posouzení vaší žádosti probíhá automaticky, systém je schopen sám vyhodnotit, zdali jste rizikovým klientem či nikoliv, popřípadě zdali máte záznam v registru dlužníků. Schválení půjčky díky tomu probíhá skutečně rychle – do 60 sekund se dozvíte, zdali půjčku získáte či nikoliv.

Jestliže je vaše Japonská půjčka schválena, objeví se na webových stránkách poskytovatele návrh smlouvy, dokumenty současně budou zaslány na email klienta, do mobilu pak klient obdrží potvrzovací SMS kód. Chcete získat peníze hned? Pak si přečtěte smlouvu a potvrďte ji prostřednictvím kódu zaslaný prostřednictvím SMS zprávy. Následně bude vaše identita ověřena tak, že odešlete ze svého bankovního účtu na účet Home Creditu poplatek 1 Kč. Smlouva je tím uzavřena a peníze dorazí na váš účet další pracovní den, pokud máte zájem získat peníze do deseti minut, je nutné zaplatit poplatek 199 Kč za expresní zaslání požadovaných peněz na váš bankovní účet. Měli byste však vědět, že abyste mohli využít službu expresního odeslání peněz, musíte mít účet v bance, s níž má společnost Home Credit sjednáno rychlé odeslání peněz.

Pokud byste se se svou platbou opozdili, počítejte s tím, že vám budou účtovány sankce, které jsou však přiměřené a dávají vám tak šanci dluhy splatit a nedostat se zbytečně do dluhové pasti. Pokud máte dluhy v závratné výši, raději vyhledejte pomoc specialistů na oddlužení.

Výhody Japonské půjčky

  • Nejlevnější mikro půjčka na trhu
  • Vhodná pro ty, kteří nemají finanční rezervu
  • Případné spory s neplatiči řeší soud
  • Možnost až 5x prodloužit splatnost – 49 Kč za každých 1000 Kč

Parametry Japonské půjčky

  • Poplatek 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 30 dní
  • Splatnost 30 dní
  • První půjčka od 1 tisíce Kč do 4999 Kč, další pak do 15 tisíc Kč
  • RPSN 48 %
  • Žádné skryté poplatky

 

 

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *