Jaké jsou nejlepší nebankovní půjčky roku 2015?

peníze

Zaplo.cz

Pokud si půjčujete peníze poprvé, pak právě pro vás je Zaplo.cz nejlepší volbou, neboť všem novým zákazníkům Zaplo nabízí první půjčku zcela zdarma a bez dalších podmínek. Můžete si půjčit až 7500 Kč na 30 dní, pokud navíc dodržíte dobu splatnosti, nepřeplatíte skutečně ani korunu navíc. Poskytovatelem této půjčky je společnost 4finance, kterou za téměř 4 roky na českém trhu využilo více než 50 tisíc klientů, jejichž zkušenosti jsou pozitivní.

Peníze můžete získat bez ručitele a podmínkou je pouze české občanství, plnoletost a bezdlužnost. Nemusíte ani nikam chodit, ani volat – půjčku si sjednáte jednoduše on-line.

 

JistéPeníze.cz – Leadsor

Tato půjčka je nejlepší volbou v situaci, kdy hledáte rychlou nebankovní půjčku bez registru. Bezpečnou a diskrétní cestou oslovíte desítky poskytovatelů půjček v České republice a zásadním způsobem tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti o půjčku. Z dlouhodobých zkušeností vyplývá, že Leadsor vyhodnotí pozitivně 90 % všech žádostí, což je o desítky procent více, než je tomu u konkurence. Jednoduše přes internet si můžete půjčit až 4500 Kč na 30 dní, a to bez poplatků a bez ručitele. A jaké je nutno splňovat podmínky? Musíte být ve věku 18 – 65 let, mít české občanství a stálý finanční příjem. Pokud máte záznam v registru, není to překážkou, důležitá je však schopnost řádně splácet. Vyhodnocení žádostí o půjčku probíhá velice rychle a peníze jsou převedeny téměř ihned na vybraný bankovní účet.

Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka – to jsou peníze od ryze české nebankovní společnosti. Jaké jsou její hlavní výhody? Tak například i nový zákazník si může půjčit až 10 tisíc Kč, což je výrazně vyšší částka, než je v oblasti mikropůjček běžné. Kouzelná půjčka navíc neobsahuje žádné skryté poplatky předem, neobsahuje rozhodčí doložku a klient ji získá i bez podpisu smlouvy. Tato půjčka patří mezi nejlépe hodnocené půjčky na tuzemském trhu, její vyřízení je téměř bleskové – do 60 minut a stávajícím klientům nabízí až 50 tisíc Kč. V nezávislém testu, který prováděl server BankovniPoplatky.com, získala Kouzelná půjčka třetí místo mezi všemi poskytovateli na trhu.

SROVNÁNÍ PŮJČEK

Největší nezávislý online porovnávač půjček, portál OKfin.cz, porovnává bankovní i nebankovní půjčky a poskytuje ucelený přehled o všech férových finančních půjčkách na tuzemském trhu. Vyhledávání a filtrování je na velmi intuitivní a přehledné úrovni, během několika minut si vyberete úvěr přesně podle vašich požadavků. OKfin.cz ve spolupráci s portálem 1recenze.cz navíc provozuje diskuzní fórum a recenze půjček, čímž dává prostor všem návštěvníkům, aby se svěřili se svými názory a zkušenostmi. Cílem je, aby byly prezentovány pouze nabídky půjček od poctivých a prověřených společností, všechny půjčky s negativními recenzemi jsou tedy ze srovnání bez milosti vymazány.

4.5 (90%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *