Hotovostní půjčka

peníze

Dostali jste se do finančních potíží, se kterými si nevíte rady? Žádali jste o půjčku rodinu a blízké přátele, ale odmítli vám půjčit peníze? Obrátili jste se tedy na bankovní instituci, ale ta vám odmítla půjčku poskytnout? Nemusíte se již cítit beznadějně, jelikož existují i jiná řešení.

Nebankovní společnosti působí na našem trhu již dlouhá léta a během té doby si získaly mnoho spokojených klientů. Nebankovní společnosti svým klientům nabízejí hotovostní půjčky, jimiž mohou snadno a rychle vyřešit svoje finanční potíže a postavit se znovu na vlastní nohy.

Hotovostní půjčka je poskytována od pěti do 50 tisíc Kč. Splatnost hotovostní půjčky je individuální, zpravidla činí 30 dní. Jestliže zažádáte o hotovostní půjčku, nemusíte se bát zbytečných časových prodlev, neboť po schválení půjčky za vámi osobně přijede obchodní zástupce dané společnosti a peníze v hotovosti vám přiveze. To vše ve velmi krátkém časovém horizontu.

Hotovostní půjčky jsou relativně novým typem půjčky, který se stal velmi populárním. Je tomu tak proto, že se jedná o velmi rychlou půjčku. Výhodou této půjčky je rovněž skutečnost, že se jedná o rychlou půjčku s výdělkem.

Pakliže se pro hotovostní půjčku rozhodnete, obchodní zástupce společnosti vám před podpisem smlouvy sdělí přesnou výši pravidelných splátek, celkovou výši navýšení hotovostní půjčky a další zákonné informace.

Co budete k vyřízení hotovostní půjčky potřebovat?

  • platný občanský průkaz
  • pracovní smlouva nebo platný živnostenský list
  • potvrzení trvalého či přechodného pobytu – nájemní smlouva nebo list vlastnictví při vlastnictví nemovitosti
  • doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ
5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *