CreditOn půjčky

české mince

Nebankovní půjčku je možno zvolit jako vhodnou možnost oddlužení v situaci, kdy člověk potřebuje menší finanční obnos na krátkou dobu. Zároveň klient musí vědět, že ji bude moci rovněž brzy vrátit.

Společnost CreditOn je jedním z několika poskytovatelů rychlých půjček v ČR, v případě jejich nebankovní půjčky nejsou potřebné žádné složité administrativní úkony a vše je možné vyřídit z pohodlí vlastního domova.

Rozhodnutí o schválení nebankovní půjčky probíhá na rozdíl od jiných druhů půjček zčásti automaticky. Postup přidělení krátkodobé půjčky probíhá online, žádost se podává buď prostřednictvím internetu či jednoduše přes SMS. Celé vyřízení krátkodobé nebankovní půjčky se tím značně urychluje a umožňuje klientovi získat finanční prostředky již za několik minut po schválení žádosti.

Velkým pozitivem půjčky od CreditOnu je možnost jejího vyřízení v pohodlí vlastního domova. Nemusíte tak vůbec chodit do banky, zdůvodňovat důvody půjčky a vykonávat žádné administrativní úkony. Stačí pouze přístup k internetu a trocha času na vyplnění přihlašovacího formuláře.

Krátkodobá půjčka se zpravidla poskytuje se splatností 30 dní a musí se splatit najednou a v plném rozsahu. Je určena těm, kterým se objevily neplánované výdaje a potřebují půjčku na krátkou dobu.

Společnost CreditOn nabízí zřetelné informace o všech detailech půjček, naleznete u nich produkty bez skrytých poplatků.

Pro vyřízení online či sms půjčky od společnosti CreditOn stačí pouze vyplnit online žádost, počkat na schválení a v případě, že je půjčka klientovi schválena, peníze má během několika minut.

Dalším produktem, který se těší stále větší popularitě mezi klienty, je půjčka před výplatou. Pozitivem této půjčky je opět její rychlost, proto získala přízvisko rychlá půjčka, a hladký průběh celého vyřízení včetně výplaty finančních prostředků.

Pokud klient využívá rychlou půjčku častěji, zařadí se mezi stálé klienty a automaticky získává bohatý věrnostní program CreditOn. V rámci tohoto programu může klient uplatňovat různé bonusy v podobě slev na poplatky rychlé půjčky či 5 – 30 % slevy na další půjčky.

Jak získat sms nebo online půjčku?

  • Stačí vyplnit žádost
  • Počkat na její schválení
  • Po jejím schválení už stačí jen počkat na finanční prostředky

Jak na online žádost? Prvním krokem je výběr půjčky. Před vyplněním žádosti o půjčku musí klient nutně zvážit, zda bude schopen půjčku kompletně splatit. Pokud je na pochybách, raději by o půjčku žádat neměl.

Pokud se tedy žadatel rozhodne o půjčku opravdu zažádat, pak je nutné vyplnit svoje osobní údaje, poté všechny své údaje potvrdí. Pokud jsou údaje nesprávně vyplněné, vedle kolonek se zobrazí červený text. Tyto údaje je nutné opravit. Po odeslání těchto informací přijde klientovi na jeho mobilní telefon unikátní SMS kód, který je nutno zadat do formuláře, který se zobrazil na ploše. Po správném potvrzení tohoto kódu je nutno vyplnit další informace potřebné k uzavření půjčky. Pak už stačí jen počkat na zpracování žádosti a poskytnutí půjčky.

Žádost bývá zpravidla zpracována do 15 minut, o jejím schválení či zamítnutí jsou žadatelé informováni během několika minut prostřednictvím SMS. V případě nutnosti žadatele poté kontaktují operátoři, aby případně doplnil další informace.

5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *