Cetelem konsolidace půjček kalkulačka

Money

Máte sjednané půjčky, které řádně splácíte, ale máte pocit, že jsou pro vás nepříliš výhodné? Přemýšleli jste již o konsolidaci půjček?

Ušetřete na splátkách stávajících úvěrů a slučte je do jednoho. Pokud zvolíte konsolidaci půjček od společnosti Cetelem, můžete sloučit vaše úvěry do jednoho až do výše jednoho milionu Kč na dobu 6 až 120 měsíců.

Díky konsolidaci půjček můžete sloučit své půjčky do jedné, ale i získat další prostředky. Vyzkoušejte Cetelem konsolidaci půjček kalkulačku a podívejte se na to, jakou částku můžete ušetřit.

Výhody konsolidace půjček od Cetelem

  • Sloučení všech stávajících půjček a kreditních karet až do výše 1 milionu Kč
  • Prostředky na umořování dluhů je možné čerpat postupně
  • Volitelná délka splácení 6 – 120 měsíců
  • Bez nutnosti dokládat, kolik dlužíte

O konsolidaci půjček od společnosti Cetelem můžete zažádat buď prostřednictvím online žádosti, ale také telefonicky či přímo na pobočce společnosti. Pokud využijete Cetelem konsolidace půjček kalkulačku, můžete si snadno spočítat, kolik můžete na splátkách ušetřit.

Společnost Cetelem na našem trhu působí již řadu let a svým klientům nabízí skutečně výhodné produkty. Jedním z nich je i Osobní půjčka.

V případě Osobní půjčky si můžete půjčit od 20 tisíc do 1 milionu Kč. Úrok činí 6,9 % ročně. Výhodou této půjčky je skutečnost, že neplatíte žádné poplatky za sjednání, vedení úvěru ani předčasné splacení. Délka splatnosti je až 120 měsíců.

Ať už si chcete sjednat půjčku nebo již půjčky máte a rádi byste je sloučili z důvodu jejich nevýhodnosti do jedné, je Cetelem tou správnou volbou. Jedná se o fimu, která je již léta prověřená a svým klientům nabízí velmi výhodné produkty. Pokud si půjčíte například 150 tisíc s dobou splatnosti 24 měsíců, můžete díky akční nabídce fixní úrokové sazby 6,9 % platit měsíční splátku ve výši 6709 Kč. Jaká bude celková výše měsíční splátky v případě Osobní půjčky od Cetelem? Pokud si půjčíte zmíněných 150 tisíc, celkově společnosti splatíte 161 016 Kč.

Jestliže zvolíte Tomášovu půjčku, můžete získat online půjčky výhodně od 4 tisíc do 50 tisíc. Díky Rychlé půjčce si však můžete půjčit již od 500 Kč a peníze získat do hodiny.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *