Bezúročné půjčky v roce 2015

peníze

V současné době je stále běžnějším jevem, že problémy s penězi má stále více a více lidí. Není divu, že tím pádem roste i počet zadlužených občanů v České republice. Ačkoliv ne každý dluží peníze formou bankovní hypotéky a spousta lidí využívá častokrát jen krátkodobé nebankovní půjčky na pár týdnů, i tyto menší úvěry zajistí člověku kupříkladu jen 5 – 10 tisíc Kč, což není mnoho a může to v určitých případech vést k tomu, že se klient dostane do tzv. kolotoče půjček a dluhy splácí jen díky dalším a dalším půjčkám. Ostatně, pokud máte problémy se zadlužením, podívejte se na metody oddlužení.

Pro takové lidi jsou tu bezúročné půjčky, u kterých nemusí klient při splátce platit žádný úrok ani navýšení navíc. Ačkoliv se může zdát, že takových půjček je u nás minimální množství, dají se objevit výjimky.

Jednou z takových variant je například krátkodobá nebankovní půjčka od 3 do 5 tisíc od společnosti Perfect Money. Tato firma na našem trhu působí již několik let a patří mezi ověřené nebankovní poskytovatele, u nichž se nemusíte obávat rizik. Jejich bezúročná půjčka je tedy opravdu bezpečná, o čemž se můžete dočíst v nejrůznějších recenzích a hodnoceních klientů.

Společnost Perfect Money tuto půjčku nabízí pouze novým klientům, kteří si u nich berou svou první půjčku, proto je zde omezení 3 tisíce Kč, což je u této společnosti částka, kterou půjčuje neověřeným zákazníkům. Pokud svou první půjčku bez problémů splatíte, máte nárok na půjčku vyšší, a sice až v hodnotě čtyř nebo pěti tisíc Kč.

Další možností, jak si lze peníze vypůjčit, aniž byste museli platit úroky za navýšení, je kreditní karta. Například Era kreditka funguje díky revolvingovému úvěru tak, že si nejprve klient peníze vypůjčí od banky a platí kartou, na kterou ještě žádné peníze nevložil. Dluh, který tam klient vytvoří, je pak nutné do určité doby splatit, v opačném případě začnou klientovi na kreditní kartě naskakovat úroky, které nepatří zrovna mezi nejnižší.

Doba, během které je možné peníze využívat zdarma, se nazývá bezúročné období, v dnešní době je možné sehnat bez problému půjčku i s bezúročným obdobím až na dva měsíce, což ve své podstatě znamená, že v průběhu tohoto období nemusíte platit žádné navýšení ani úrok. Peníze máte tedy vypůjčené opravdu zdarma.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *