Bezhotovostní půjčka od Provident

půjčka

Chtěli byste si vypůjčit peníze, které však nepotřebujete hned druhý den? Přejete si chránit své soukromí a nevyhovuje vám hotovostní půjčka, kdy pravidelné splátky provádíte přímo obchodnímu zástupci nebankovní společnosti?

V tom případě je pro vás ideálním produktem bezhotovostní půjčka od Provident, o kterou zažádáte snadno vyplněním online žádosti o půjčku. Zvolte částku, kterou chcete půjčit a obdržíte ji na svůj bankovní účet do 13 dní od podpisu smlouvy o půjčce. Převod peněz provádíme však zpravidla dříve.

Jak je to tedy se splácením bezhotovostní půjčky od Provident? Máte několik možností splácení a je jen na vás, který způsob vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete buď splácet každý týden vložením vkladu na přepážce banky, ale i zadávat jednou týdně jednorázový příkaz k úhradě či zadat trvalý příkaz k úhradě na celé splátkové období. První splátku je nutné provést do 14 kalendářních dní od data uzavření smlouvy.

Bezhotovostní půjčka od Provident v kostce

  • Půjčit si můžete od 4 tisíc do 80 tisíc
  • Doba splatnosti 45, 60 nebo 100 týdnů
  • Peníze na vašem bankovním účtu do 13 dní od podpisu smlouvy
  • Splácení bezhotovostně z bankovního účtu
  • Rychlý proces schválení
  • Žádná zbytečná administrativa
  • Vyřízení v pohodlí domova

Společnost Provident působí na našem trhu již od roku 1997 a za tu dobu si získala pověst spolehlivého poskytovatele rychlých nebankovních půjček.

Proč je společnost Provident tak populární? Je tomu tak proto, že společnost dbá na individuální přístup k zákazníkům a své půjčky poskytuje maximálně korektním způsobem. Společnost Provident si navíc neúčtuje žádné skryté poplatky.

Využijte nebankovní rychlou půjčku, díky které se můžete snadno zbavit svých finančních problémů. Díky Tomášově půjčce můžete získat od 4 tisíc do 50 tisíc Kč.

5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *