Aurum finance nebankovní půjčky

Mnoho lidí se občas dostane do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší finanční obnos. Může tak učinit prostřednictvím bankovních institucí, které mají však složitější schvalovací proces. Pokud máte záznam v registru dlužníků či nejste dostatečně bonitní, s největší pravděpodobností vám banka půjčku neposkytne. V takovém případě je namístě využít služeb nebankovních společností a jejich možností půjček.

V případě, že si chcete zažádat o půjčku, jistě volíte z několika možností. V případě nebankovních půjček je velmi často požadována zástava nemovitosti. Co však dělat v situaci, kdy si nutně potřebujete vypůjčit finanční prostředky, ale nemáte k dispozici ani ručitele, ani nemovitost, kterou byste zastavili?

Řešením v takové chvíli může být například nebankovní půjčka od Aurum finance. Tyto půjčky se těším mezi zákazníky velké popularitě díky tomu, že vyřízení této půjčky je jednoduché, velice rychlé a je možné půjčku vyřídit z pohodlí domova, což jsou vlastnosti, které mnohdy zákazníci oceňují. Žadatel o půjčku tedy vůbec nemusí docházet na pobočku kvůli vyřízení některých úvěrů.

Aurum finance nebankovní půjčky je možno zařadit mezi nejzajímavější typy nebankovních půjček, které svým klientům rovněž nabízí kvalitní služby. V případě, že chcete získat finanční prostředky na cokoliv, využijte možnosti neúčelové půjčky. Poskytovatel neúčelové půjčky se nebude ptát na to, na co peníze potřebujete. Finance získané z půjčky je možno využít na zaplacení nezbytných finančních výdajů či na neočekávané události.

Aurum finance nebankovní půjčky jsou u klientů populární rovněž proto, že úroky, které svým klientům poskytují, se řadí mezi ty nejnižší. Díky tomu si může každý zákazník dovolit půjčku a nemít problémy s jejím splácením v řádném termínu. Nehrozí tak jeho zadlužení, které by mohlo člověka přivést k nutnosti využít služeb oddlužení. Pokud jste tedy v situaci, kdy potřebujete nutně půjčit peníze, tuto půjčku lze jen doporučit. V České republice patří Aurum finance nebankovní půjčky k těm nejčastěji využívaným. Pozitivem je totiž fakt, že společnost nenahlíží do registru dlužníků a již zmíněná rychlost vyřízení půjčky.

Jaké kroky musíte vykonat, abyste Aurum finance nebankovní půjčku získali? Je to velmi jednoduché. Nejdříve musíte vyplnit registrační formulář nebankovních půjček a odeslat 1 Kč na uvedený účet za účelem spárování účtů. V průběhu několika minut vás kontaktuje operátor a potvrdí vám aktivaci účtu. Poté se můžete ke svému účtu přihlásit a vybrat si výši půjčky. Peníze vám přijdou během 24 hodin na váš bankovní účet.

Jaké jsou parametry a podmínky pro schválení Aurum finance nebankovní půjčky?

  • Výše půjčky: 500 Kč – 170 000 Kč
  • Výše první půjčky: 4000 Kč
  • Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
  • Půjčky bez dokládání výše příjmů
  • Doba splatnosti: 12 – 84 měsíců
  • Půjčka na cokoliv, není potřeba ani ručitel, ani dokládání účelu půjčky
  • Vyřízení do 30 minut
  • Možnost splatit půjčku předčasně zdarma před stanoveným datem splatnosti
  • Pro získání půjčky je nutné české občanství, vlastní bankovní účet a mobilní telefon
5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *