Půjčka se záznamem v rejstříku trestů

Dohnaly vás před výplatou složenky a vy sháníte rychlou půjčku? Myslíte si, že vám nikdo nepůjčí, protože vaše situace má háček? Nezoufejte, půjčka se záznamem v rejstříku trestů je dostupná pro všechny, jen si vybrat tu nejvíce výhodnou, ale i s tím vám poradíme v tomto článku!

Co obnáší půjčka se záznamem v rejstříku trestů?

Půjčka se záznamem v rejstříku trestů, půjčka trestní rejstřík, půjčka bez registru

Máte-li záznam v trestním rejstříku a sháníte tzv. mikropůjčku, pak s největší pravděpodobností nebudete mít problém. Mikropůjčka je krátkodobá půjčka s maximální možnou částkou okolo deseti tisíc korun, často s vysokým RPSN, ale s mírnými požadavky na žadatele.

Mikropůjčky poskytují nebankovní poskytovatelé půjček, kteří si své klienty příliš neprověřují, a tak půjčku získá téměř každý, ale něco za něco. Půjčky se záznamem v trestním rejstříku jsou obvykle drahé, pokud byste si měli spočítat skutečné roční náklady na půjčku, asi byste byli překvapeni z té horentní sumy, která ale v rámci jednoho měsíce tak výrazná není.

Co je potřeba k podání žádosti o půjčku se záznamem v rejstříku trestů? Prakticky nic zvláštního, kromě běžných věcí, jako je funkční telefonní kontakt, emailová adresa, platný občanský průkaz a připojení k internetu. Jestliže tyto podmínky splňujete, pak nic nebrání tomu, abyste vyplnili tuto online žádost o půjčku se záznamem v rejstříku trestů.

Plusy a mínusy půjčky se záznamem v rejstříku trestů

Rychlá půjčka, nezávislý srovnávač půjček, půjčka na ruku, půjčka ihned, půjčka před výplatou

Vše má svá pro a proti, a tak je dobré zmínit některé plusy a mínusy týkající se půjčky se záznamem v rejstříku trestů.

Hlavní plusy půjčky se záznamem v rejstříku trestů je možnost získání rychlé půjčky na bankovní účet, bez nutnosti dokládání příjmů a celkově jsou na žadatele kladeny nízké požadavky.

Mínusy byly víceméně již vypsány výše, ale malá rekapitulace neuškodí. Musíte počítat s tím, že za rychlé peníze, které získáte i se záznamem v trestním rejstříku, budete muset zaplatit více na úrocích a poplatcích. Bohužel nedosáhnete na vysokou částku, obvykle se jedná maximálně o deset tisíc korun.

Jak najít tu nejlepší půjčku se záznamem v rejstříku trestů?

Vlastně toto pravidlo neplatí jen u půjčky se záznamem v rejstříku trestů. Vždy použijte nezávislý srovnávač půjček, který nezávisle porovná nabídky všech bankovních i nebankovních institucí, které nabízí vyhledávaný typ půjčky. Stačí zadat požadované parametry a systém vám vyjede nabídku všech poskytovatelů půjček, které odpovídají vašim požadavkům. Jednoduše si vyberte tu nabídku, která vás nejvíce osloví a samozřejmě bude nabízet ty nejlepší podmínky pro získání půjčky se záznamem v rejstříku trestů. Přejeme vám šťastný výběr!

Rychlá půjčka ihned až 8000 Kč! Původní rychlé půjčky se zvedly ze 4500 Kč na krásných 8000 Kč! Zažádejte ihned bez zbytečného papírování, stačí párkrát kliknout a rychlá půjčka je vaše!

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *