Půjčka 365 – rychlá půjčka pro podnikatele

Potřebujete rychlou půjčku pro podnikatele s vynikající úrokovou sazbou? Peníze máte na účtu do 15 minut a můžete je použít na cokoliv. Půjčka 365 pro podnikatele je tak ideální půjčka na zaplacení zboží na cestě, na úhradu faktur, nebo třeba nové nářadí, jestliže vám to staré vypovědělo službu.

Půjčka 365 pro podnikatele

Nebankovní půjčka pro podnikatele, online půjčka pro podnikatele, rychlá půjčka pro podnikatele, půjčka hned pro podnikatele

Půjčka 365 pro podnikatele je rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele, která vám pomůže ve chvíli, než se byznys rozjede a firma se postaví na vlastní nohy. Peníze z online půjčky pro podnikatele vám přijdou na účet do 15 minut od schválení žádosti, takže pokud něco opravdu hoří, peníze máte k dispozici velice rychle.

Online půjčka pro podnikatele a živnostníky Půjčka 365 vám zajistí peníze rychle na účet a to až 20 000 Kč s nízkým úrokem od 13%. Napoprvé si můžete půjčit až 5000 Kč na podnikatelské účely, a jakmile půjčku řádně splatíte, můžete požádat a větší částku. Pokud by vám jedna půjčka nestačila, Půjčka 365 vám poskytne klidně i více půjček najednou.

Půjčka pro podnikatele ihned!

Jak rychle dorazí peníze z online půjčky pro podnikatele na váš účet? Peníze dostanete na bankovní účet do čtvrt hodinky, pokud máte bankovní účet u stejné banky, v opačném případě, maximálně do 2 pracovních dnů.

Na splacení půjčky máte 10-30 dní, takže pokud potřebujete jen založit, než vám někdo proplatí fakturu, tak je Půjčka 365 pro živnostníky naprosto ideální zdroj příjmu.

Jaké musíte splnit podmínky pro získání Půjčky 365?

Půjčka pro podnikatele bez doložení příjmu, půjčka pro podnikatele bez registru

Půjčka 365 pro podnikatele má celkem standardní podmínky por žadatele. Nemusíte se obávat velké administrativy, Půjčka 365 je půjčka pro podnikatele bez doložení příjmů, ale kontrole registru se nevyhnete. Také nesmíte mít špatnou finanční minulost a při první půjčce se musíte osvědčit tak, že splatíte vaši půjčku včas.

K žádosti o podnikatelskou půjčku Půjčka 365 potřebujete pouze občanský průkaz, živnostenský list a musíte být starší 21 let.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *