Home Credit půjčka

Logo_Home_Credit

Máte finanční potíže a potřebujete nutně půjčit nějaké finanční prostředky? Buď můžete jít do banky a zažádat o půjčku nebo můžete využít půjček poskytovaných nebankovními společnostmi či využít půjčky-srovnání, kde si srovnáte jednotlivé poskytovatele půjček.

Home Credit je opravdu významným poskytovatelem výhodných a dostupných půjček pro téměř každého. V nabídce produktů společnosti Home Credit můžete najít rovněž hotovostní půjčky na cokoliv až do 150 tisíc Kč, ale také kreditní karty, díky kterým můžete platit pohodlně a mít u sebe vždycky určitou finanční rezervu, ale rovněž máte možnost nakupovat zboží na splátky.
V případě, že potřebujete třeba i 30 tisíc Kč, stačí si jen vzít občanský průkaz a přijít na kteroukoliv pobočku České pošty, kde si bez problémů můžete vyřídit spotřebitelský úvěr od Home Creditu a mít tak hotovost hned při ruce.

Produkty této společnosti jsou velmi výhodné a spotřebitelské úvěry si navíc můžete vyřídit rovněž online. Výhodou spotřebitelského úvěru je rovněž fakt, že jej můžete kdykoliv předčasně splatit, a to zdarma. Rovněž nebudete potřebovat ručitele. V případě, že byste s úvěrem nebyli spokojeni, můžete jej do jednoho měsíce bezplatně zrušit. To je obrovská výhoda, kterou společnost Home Credit nabízí.

V případě, že jste v kritické finanční situaci a nutně potřebujete peníze, ať už je to na cokoliv, s Home Creditem máte šanci svou situaci zlepšit. Pokud potřebujete 10 – 150 tisíc Kč na cokoliv, objednejte si půjčku Home Credit a svoje starosti konečně hoďte za hlavu.

Pokud máte o půjčku od společnosti Home Credit zájem, jaké doklady si musíte k jejímu vyřízení připravit?

  • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz a dále řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či zbrojní průkaz)
  • Údaje o zaměstnavateli (přesný název firmy, IČ, adresu, telefonní číslo)
  • Číslo vašeho bankovního účtu

Jak na vyřízení půjčky od Home Creditu prostřednictvím internetu? Je to tak jednoduché. Stačí si vybrat půjčku, zadat výši půjčky a požadovanou dobu splatnosti. Následně vyplňte online žádost o půjčku. V průběhu vyplňování žádosti o půjčku mějte připraveny doklady a informace, které jsou uvedeny výše.

V okamžiku, kdy dojde ke schválení žádosti, pošlou vám k podpisu smluvní dokumenty. Hned poté, co je obdržíme od vás zpátky, převedeme vámi požadovanou částku na váš bankovní účet.

Jaké jsou podmínky pro schválení půjčky? Pro získání půjčky je nutné být fyzická osoba starší 18 let a musíte mít rovněž stálý příjem. Půjčka je určena všem osobám se stálým zdrojem příjmu.
Pokud máte pochybnosti o tom, zdali náhodou nejste v registru dlužníků, doporučujeme si ještě před podáním žádosti ověřit, jaké informace jsou o vaší osobě vedeny v Registru FO sdružení SOLUS. Tyto informace si můžete nově zjistit rovněž prostřednictvím mobilní aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilního telefonu.

Společnost Home Credit po svých klientech nevyžaduje potvrzení o příjmu, nicméně žadatelé o půjčku musí vyplnit výši svých příjmů. Půjčku je možné splácet 12 až 84 měsíců, půjčku tedy můžete čerpat dlouhodobě. Vyřízení půjčky je zdarma, neplatíte žádné poplatky, půjčit si můžete v rozmezí od 10 do 150 tisíc Kč, a to opravdu na cokoliv.

5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *